ATLAS GLOBAL DRILLING sektöründe tecrübeli, genç ve dinamik girişimciler  tarafından Ankara’da kurulmuştur.

Şirketin kuruluş amacı, Türkiye ve yakın çevresinde zemin etüt ve maden arama sondajı çalışmaları yapan profesyonellere gerekli ekipmanları yüksek kalite ve uygun fiyatla tedarik ederek ve gerekli durumlarda teknik danışmanlık hizmeti vererek sektöründe öncü konuma gelmek ve ülkemiz sondaj sektörünü bir adım ileri götürebilmektir.

ATLAS GLOBAL, gerek modern teknoloji ürünü makine parkı ve tecrübeli teknik kadrosu ile yüksek kaliteli hammaddelerden imal ettiği ATLAS GLOBAL markalı ürünler, gerekse de ithal ettiği yurt dışındaki önemli markaların ürünleri ile siz değerli profesyonelleri ihtiyaç duyduğu yüksek kalite ve dayanımlı sondaj ekipmanlarıyla buluşturmaktadır.

ATLAS GLOBAL, yürütmekte olduğu yatırım ve AR-GE çalışmalarının sonucu olarak ilk büyük atılımını yapmış ve sektörün en önemli ihtiyacı olan yüksek kaliteli emprenye matkapların üretimine başlamıştır. Bu atılımla sondaj işlerinizde en önemli çözüm ortağınız olma hedefine bir adım daha yaklaşmıştır. Üretim teknikleri ve hammadde kalitesini devamlı olarak geliştiren, bu konuda dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek en kısa zamanda uygulamaya koyan ATLAS GLOBAL, derinlere giden yolculuğunuzda en büyük destekçiniz olmaya devam edecektir.