İK YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ;

Çalışanlarımız, şirketimizi geleceğe taşıyacak en büyük varlığımızdır. Bize güç veren ve her geçen gün daha da güçlenen karşılıklı güvenimizdir. Öte yandan, geleceği şekillendirmemize olanak veren yenilikçi bakış açımızdır çünkü BİZ Birlikte Güçlüyüz.

Şirketimizde yüksek performanslı, işine bağlı çalışanlar kazandırarak ve işin sürekliliğini, büyümesini destekleyerek işe değer katmayı hedefliyoruz.

Doğru adayı uygun pozisyonla eşleştirmeyi amaç edinen işe alım sürecimizde, açık pozisyonlar için grup şirketlerimizin veri tabanı, çeşitli kariyer portalları ve bireysel başvuruları değerlendirerek adaylarımızı ön görüşmeye davet ediyoruz.

Kişilik envanteri uygulaması, İngilizce testi, yetkinlik bazlı mülakat, şirket içi ve dışı değerlendirme merkezi uygulamalarından faydalanıyoruz.

Tüm görüşmelerimizde objektif olma, eşitlilik, gizliliği koruma ve pozitif aday deneyimi süreçlerine hassasiyetle yaklaşıyoruz.

Güven yaratma, müşteri odaklılık, sonuç odaklılık, değişime yardımcı olma, olumlu iş ilişkileri kurma çalışanlarımızdan ve adaylarımızdan beklediğimiz davranış göstergelerimizdir.

Atlas Global Drilling olarak , genç yeteneklerin grubumuza kazandırılması sürecine önem veriyoruz.

Yetenek yönetimi ile çalışanlarımızın geleceğe dair potansiyellerini belirleyerek, yetenekleri doğrultusunda kariyer ve liderlik gelişim planlamaları ile üst roller için geliştirilmesini ve tutundurulmasını hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşmak için yedekleme planlamaları yaparak ve aday havuzları oluşturarak bu süreçleri destekliyoruz. Bu planlar doğrultusunda çalışanlarımızın başarılı yönlerini ve gelişmeye açık noktalarını ortaya koymak, farkındalıklarını arttırmak ve gelişim planları hazırlamak üzere çalışmalar yapıyoruz. Yeteneklerimizin gelişimini sürdürülebilir ve sürekli kılmak amacıyla ise kurum içi gelişim, koçluk ve mentorluk sürecini planlayarak, bu sürecin hayata geçirilmesini sağlıyoruz.

Hemen Başvur butonu ile  başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.